Про це розповів в етері КИЇВ24 військовий експерт Дмитро Снєгирьов.

При обороні Авдіївки вирішується декілька питань. Це нанесення ворогу максимальних втрат у живій силі та техніці. Бо тривають вуличні бої великої інтенсивності, відповідно, наступаюча сторона несе більше втрат, ніж сторона, яка перебуває в активній обороні. Основний акцент робиться як на знищенні важкої бронетехніки, так, відповідно, і особового складу.

Військовий експерт наголосив, що російська армія активно готується до дій з боку ЗСУ. Протягом останнього тижня армія РФ перекинула на Авдіївський напрямок декілька військових підрозділів різних форматів.

Варто відзначити, що з урахуванням специфіки вуличних боїв протягом останнього тижня російські окупанти перекинули на Авдіївський напрямок підрозділи спецпризначенців, повітряно-десантних військ і найбільш підготовлених військовослужбовців з числа місцевих колаборантів. Мова йде про перший армійський корпус. Вони прекрасно розуміють ті можливі наслідки вуличних боїв і тактику, яку буде нав’язувати ЗСУ.

Нагадаємо, зі слів експерта BILD з аналізу відкритих даних Юліана Рьопке, російські війська продовжують просуватися в Авдіївці на двох напрямках. До оточення міста залишилися максимум тижні.

Збройним силам РФ залишилося близько 200 метрів до одного з останніх шляхів постачання угруповання ЗСУ. Ворог має успіхи на цьому напрямку через кількісну перевагу – наразі вона становить близько п’яти до одного. Крім того, російський агресор має перевагу в повітрі.