Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Зокрема, представники слідчого комітету РФ повідомили очільникам технікумів, що всі студенти мають робити окопні свічки згідно з планом.

Все це подається Кремлівською пропагандою як громадська ініціатива.

Натомість примусове виробництво зараховується як залік, а прогул є підставою для викликів батьків до навчального закладу.

Експлуатація дітей на ТОТ

Нагадаємо, загарбники на ТОТ України агітують сиріт або дітей, які позбавлені батьківського піклування, ставати поліцейськими на службі окупаційного режиму.

Раніше, за даними національного спротиву, стало відомо, що російські загарбники планують ввести на тимчасово окупованих територіях модуль технологій БПЛА на уроках праці.

Модуль буде присвячений вивченню технологій, особливостей конструкції та збирання безпілотних літальних апаратів у військових цілях.

Окрім того, росіяни звозять підлітків з тимчасово окупованих територій на зміну “Юнтєх”. Їх будуть навчати оперувати дронами.

У Центрі національного спротиву зауважили, що 9 травня на окупованій території відбудеться посвята дітей, які вступили до “Юнармії”. Вступ туди добровільно-примусовий, адже дітей змушують писати заяви, аби “уникнути проблем”.

До 9 травня в усіх школах на загарбаних територіях Херсонщини та Запоріжжя мають створити осередки “Юнармії”.