Російські агресори атакували Київську область. За попередньою інформацією, обійшлось без жертв.

Про це повідомив голова обласної військової адміністрації (ОВА) Олексій Кулеба у Telegram

“Ракетний удар по одній із громад області. Усі служби працюють, рятувальники на місці. Попередньо без жертв”, – поінформував чиновник.

Зазначимо, що на момент удару в регіоні не було оголошено повітряну тривогу. Однак перед цим тривога діяла з 07:07 до 08:07.

ОНОВЛЕНО О 10.54

“Укренерго” повідомило, що внаслідок чергового ракетного удару постраждала критична інфраструктура регіону. Російська атака на критичну інфраструктуру спричинила пошкодження об’єкта енергетичної інфраструктури в Київській області.

“Сьогодні ворог вчинив черговий варварський напад на критичну інфраструктуру. В результаті об’єкт енергетичної інфраструктури в Київській області зазнав тяжких руйнувань. Фахівці НЕК Укренерго вже працюють, щоб відновити надійність енергоживлення Києва та центрального регіону”, – йдеться у повідомленні.

Диспетчерський центр Укренерго також попередив про можливе використання графіків аварійних відключень.

“Просимо споживачів дбайливо споживати електроенергію, особливо з 17:00 до 23:00! Не використовуйте енергоємні електроприлади, вимкніть зайве освітлення, перенесіть прання на нічні години. Такі заходи дають нашим фахівцям можливість швидше стабілізувати ситуацію та провести необхідні відновлювальні роботи”, – зазначили в компанії.

Фото: Відкриті джерела