Про це свідчить оголошення на eBay.

Зазначається, що гроші підуть на клініку BODRO у місті Нововолинськ Волинської області. Вона займається реабілітацією військовослужбовців.

«Реабілітація – важлива частина майбутнього життя наших хлопців. Що більше ми зможемо зібрати з цього аукціону, то більше видатних людей зможуть повернути», — розповідала Ольга Харлан.

Ольга Харлан — це перша українка, з образу якої створили «Барбі» у серії Role Models. Цю колекцію компанія оновлює щороку до Міжнародного дня жінок.

Раніше Ольгу дискваліфікували з Чемпіонату світу через те, що вона відмовилася потиснути руку росіянці. Вона запропонувала їй стукнутися шаблями. Та відмовилася, тому українка покинула доріжку. Росіянка ж залишалася на місці “на знак протесту” ще близько години.

Після тривалого розгляду інциденту міжнародна федерація фехтування заявила, що  вважає «чорну картку» для українки правомірною і виданою за правилами. Пізніше після консультацій із МОК федерація вирішила дозволити Харлан змагатися на чемпіонаті світу для «дотримання олімпійського духу».

Фото: відкриті джерела