Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Українці мають запит на нові послуги, тож команда “Дії” та Мінцифри впроваджує. Масштабуємо швидку та зручну взаємодію громадянина та держави — онлайн, без черг, бюрократії та корупції.

Розмитнення авто

Це сервіс, який зробить процес розмитнення прозорим та швидким, без будь-яких суб’єктивних рішень з боку митниці та людського фактора. Для розрахунку ціни враховуватимуть лише сталі характеристики, на які не може вплинути митник.

Онлайн-шлюб

Завдяки послузі українці зможуть одружуватися навіть не виходячи з дому. Чи навіть, якщо перебувають у різних містах зі своїми коханими.

Сервіси для ветеранів

Вони дозволять отримати онлайн-статус учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, члена сім’ї загиблого захисника чи захисниці України.

Кабінет пацієнта і медичні пуші

Сервіс дозволить зареєструватися в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ) через “Дію”, а потім вибрати лікаря та підписати декларацію. Крім того, повідомлення від ЕСОЗ надходитимуть ще й у “Дію”.

Відкритий код “Дії” 

Допоможе експортувати застосунок в інші країни та супроводжувати його інтеграцію. Крім того, дозволить IT-спільноті долучитися до аналізу коду й пропонувати зміни чи покращення.

Більше документів у застосунку.

Зокрема, тепер можна буде додати освітні атестати й дипломи, актові записи цивільного стану про народження, зміну імені, шлюб та розлучення. Окрім свідоцтва про народження дитини, у батьків відображатиметься і власне, а також дітей старших за 18 років.

“Дія”. Підпис для юридичних осіб.

Найзахищеніший електронний підпис стане доступний і для бізнесу. Це допоможе пришвидшити процеси та зробити прозорими дії підприємців.

“Дія” для партнерів.

Новий сценарій інтеграції, який дасть змогу партнерам авторизувати користувачів “Дії” з отриманням ПІБ, номера телефону і пошти.

Нагадаємо, що, починаючи з 27 грудня, українці, які мають житлові сертифікати як компенсацію за знищене майно, можуть використати їх для придбання нової домівки.

Для цього власникам сертифікатів потрібно оновити застосунок до останньої версії, відкрити у розділі “єВідновлення” вкладку “Сертифікати на житло” і забронювати кошти.

Протягом п’яти робочих днів має надійти підтвердження про те, що кошти заброньовані. Після цього є 30 днів, щоб оформити угоду купівлі-продажу.