Про це заявив начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов на полях форуму “Україна. Рік 2024”, пише hromadske.

Буданов заявив, що це “максимально дорога” операція для РФ. Однак, вона провалюється, бо українській стороні “відомо все, що вони задумали”.

Зазначається, що ця операція передбачала створення ситуації, у якій можна поставити під сумнів легітимність не стільки президента Володимира Зеленського, скільки ухвалення рішень загалом в Україні.

Після цього, у короткий період, коли вони розраховують на певну “смуту” в українському суспільстві та двоякість ухвалення рішень (те саме буде спроєктоване на наше військо), у період першої половини червня завдати військової поразки на сході, користуючись тим, що в армії має бути двояка думка: хто нами керує, а чиї накази ми виконуємо тощо.

Начальник ГУР додав, що вся суть росіян це “не стільки зміна політичного керівництва, скільки завдання воєнної поразки”.

Нагадаємо, що 16 листопада 2023 року президент Володимир Зеленський заявив, що Москва прагне посіяти розкол в українському суспільстві, створити “хаос” всередині країни й усунути президента – за даними розвідки, цей план у Росії називають “Майдан-3”.