Про це пише NV з посиланням на власні джерела у ГУР.

Зазначається, що співрозмовник видання не відповів, чи вважають у спецслужбі отруєння дружини Буданова замахом на життя самого керівника ГУР.

Джерело також зауважило, що в ГУР налагоджені протоколи та алгоритми безпеки «достатньо серйозно і відповідно до вимог часу». За його словами, після проведення розслідування можуть вживатися й певні додаткові заходи.

Нагадаємо, що дружина керівника Головного управління розвідки України Кирила Буданова, Маріанна, пережила отруєння важкими металами. За словами її чоловіка, вона вже закінчує курс лікування і буде перебувати під наглядом лікарів протягом кількох тижнів.

Інформація про те, що у Маріанни Буданової діагностували отруєння важкими металами, вперше з’явилася в ЗМІ в листопаді 2023 року. За даними джерел, отруєння могло статися в результаті цілеспрямованої спроби вбити дружину керівника ГУР.

Що відомо про замахи на самого Буданова

У серпні представник ГУР Андрій Юсов в інтерв’ю журналістам сказав, що керівник ГУР Міністерства оборони Кирило Буданов пережив «більше ніж десять замахів на своє життя».

За словами Юсова, окупанти багато разів вчиняли замахи на Кирила Буданова протягом останніх років. Один із них — це ракетний удар по офісу ГУР під час повномасштабної війни.

«У цілому, сумарно більше ніж десять. Це з 2014 року… Попри ці численні замахи ГУР Міноборони на жодну годину, на жодну хвилину не припиняло своєї діяльності. Всі працювали також й у місці постійної дислокації відомства. Це саме стосується командира і всієї команди», — сказав Юсов.