Президент Ірану Масуд Пезешкіан вибачився перед державами Перської затоки за іранські удари по цивільних об’єктах, намагаючись зменшити регіональне напруження. Водночас Саудівська Аравія заявила, що може дозволити США використовувати свої військові бази, якщо атаки Ірану на її територію та енергетичну інфраструктуру продовжаться.