Кліщі небезпечні тим, що можуть бути заражені збудниками енцефаліту, бореліозу (хвороба Лайма) і при укусі інфікувати людину.

У Києві комунальники провели протикліщову акарицидну обробку парку “Нивки”. Таку обробку провели щоб захистити відвідувачів парку. Про це йдеться в повідомленні “зеленбудівці” Шевченківського району.

Як зазначається, у період активізації кліщів представники КП “Профдезінфекція” проводять протикліщову акарицидну обробку у парках і скверах столиці. Комунальники вже обробили від кліщів парк “Нивки” у Шевченківському районі.

Це дуже ефективна міра, що дозволяє убезпечити вас, сім’ю і домашніх тварин від нападів кліщів”, — пояснили у КП УЗН Шевченківського району.

Зазначається, що для обробки зелених зон фахівці використовують засоби, що внесені МОЗ України до Державного реєстру дезінфекційних засобів та згідно з висновками державної санітарно-епідеміологічної експертизи відповідають необхідним критеріям безпеки. Тож такі препарати безпечні для домашніх улюбленців.

У природі активність кліщів спостерігається з березня по листопад, та протягом року має два виражених піки активності — в квітні — травні та серпні — вересні.

Кліщі небезпечні тим, що можуть бути заражені збудниками енцефаліту, бореліозу (хвороба Лайма) і при укусі інфікувати людину.

Фото: Фейсбук