Про це в етері КИЇВ24 розповів лікар Київського міського центру профілактики хвороб Отто Стойка.

Переведення годинників, за словами Стойки, вплине на біоритми українців. Зокрема з переходом на зимовий час годинники переводять на годину назад.

Наприклад, оскільки починає швидше темнішати, разом з переведенням годинників збільшиться кількість дорожньо-транспортних пригод.

Тобто внаслідок того, що люди повертаються ввечері, більш темно. І вони різко так не зможуть адаптуватися до зимового часу. Оскільки людина адаптується поступово. Хоча взагалі, чим темніше, тим більше аварії, це очевидно.

Знову ж таки, сам цей перехід, він дає додатковий стрес, особливо для людей з хронічними захворюваннями або людей похилого віку. Стойка наголосив, що це значно вплине на режим сну.

Нагадаємо, що Верховна Рада ухвалила закон про скасування переходу з літнього на зимовий час і навпаки, а тому 27 жовтня Україна перейде на зимовий час і вже продовжить у ньому перебувати й надалі.

Переведення годинника на зимовий час дасть людям додаткову годину сну, але може негативно вплинути на психічне здоров’я деяких категорій людей. Про це пише британський таблоїд Daily Mirror.