Про це йдеться в повідомленні Pantone

“Оксамитовий ніжний персик, чий всеосяжний дух збагачує розум, тіло і серце”, — йдеться у дописі.

Виконавча директорка Інституту кольору Pantone Леатрис Айземан розповіла, що вони обрали колір, що “випромінює тепло та сучасну елегантність. Відтінок, який резонує зі співчуттям, пропонує тактильні обійми та без зусиль поєднує молодість із вічністю”.

Pantone щороку обирає головний колір року, починаючи від 2000-го. У 2022 році компанія підтримала Україну кольорами. Вони визначили кольори українського прапора як “блакить свободи” та “жовть наснаги”.

Як обирають колір року Pantone

В інституті зазначають, що процес вибору кольору року Pantone вимагає ретельного аналізу тенденцій.

На вибір кольору також можуть вплинути нові технології, матеріали, текстури та ефекти платформ соціальних мереж і навіть майбутніх спортивних подій, які привертають увагу всього світу.

Цьогоріч експерти вказали, що у час великих змін у людей все більше з’являється потреба в турботі, емпатії та співчутті. І надзвичайно важливою частиною життя є здоров’я та витривалість: “У світі, який часто наголошує на продуктивності та зовнішніх досягненнях, дуже важливо, щоб ми усвідомлювали важливість плекання нашого внутрішнього Я та знаходили моменти перепочинку”.

Тому колір мав висловлювати бажання “бути поруч із тими, кого ми любимо, і радість від можливості бути тими, ким ми є”.

“Зосереджений на людському досвіді збагачення та плекання розуму, тіла й душі, він водночас є спокійно вишуканим і сучасним персиковим кольором із глибиною, чия ніжна легкість є стриманою, але дивовижною, привносячи красу в цифровий світ. Поетичний і романтичний, чистий персиковий відтінок з вінтажною атмосферою, Peach Fuzz відображає минуле, але при цьому переосмислений у сучасній атмосфері”, – розповіли у компанії.