Про актуальні загрози безпеці дітей розповідав сьогодні наш малюк Патрон діткам у столичному Охматдиті.

Про це повідомили у ДСНС України.
Пес Патрон приїхав з Чернігова до  діток  у столичний Охматдит. Маленький пес, який вже став справжнім символом боротьби із гігантською кремлівською машиною убивств, подолав кількасот кілометрів і зустрівся із тими, хто так само гостро потребує підтримки у цей страшний час.
“Війна неодмінно завершиться і кожен хлопчик та дівчинка, які нарешті зможуть вільно гуляти улюбленими вулицями, мають знати, що ворог лишив після себе чимало підступних “подарунків”. Саме тому, фахівці з запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС і провели цей важливий безпековий захід. Окрім корисних знань учасники також отримали чимало задоволення від спілкування з такими лекторами”, – пише ДСНС.
Рятувальники відмічають: побачили боєприпас, залишки снарядів чи ракет, розтяжки або ж взагалі підозрілі предмети, які знаходяться там, де не мають бути – телефонуйте 101 або 102.
Пам’ятайте! Кожного разу, коли ви не дотримуєтесь правил безпечної поведінки із вибухонебезпечними предметами – десь на Чернігівщині засмучується один Патрон.
Фото: Фейсбук