Під урядовою будівлею, де зібралися тисячі протестувальників з вимогою відставки уряду за «зраду», спалахнули сутички з поліцією.

Про це повідомляє «Радіо Азатутюн», що веде пряму трансляцію з місця подій.

Протестувальники зібралися під будівлею уряду у зв’язку з «антитерористичною операцією» Баку проти Карабаху. Люди намагаються прорватися до будівлі й кидаються камінням, розбите одне вікно.

Правоохоронці почали застосовувати силу. За інформацією від міцевих ЗМІ, вірменська поліція почала застосовувати світло-шумові гранати проти протестувальників. Повідомляють про три вибухи внаслідок яких знепритомнів один чоловік.

У Слідчому комітеті заявили, що відкрили кримінальні провадження у зв’язку із закликами до масових заворушень.

Слід зазначити, що сутички між поліцією та протестувальниками також тривають й під посольством Росії в Єревані.

Біля посольства зібралася акція протесту з великим прапором Нагірного Карабаху (Арцаху). Учасники заблокували усі входи до будівлі й вимагали від Москви втрутитися у ситуацію та зупинити Азербайджан, який почав збройну операцію проти невизнаного Нагірного Карабаху.

Невдовзі ситуація загострилася, між протестувальниками та поліцією почалися сутички.

Що відомо про протести у Вірменії?

Як відомо, 19 вересня Азербайджан заявив про початок «локальних антитерористичних заходів» у невизнаному Нагірному Карабаху. Наразі він вважається міжнародно визнаною частиною Азербайджану.

Своєю чергою, МЗС Вірменії назвало дії Баку широкомасштабною агресією проти народу Нагірного Карабаху «з метою завершення політики етнічних чисток».

В Азербайджані заявили, що для припинення бойових дій вірменські сили у Карабаху мають здатися, а місцева влада – саморозпуститися.

Фото: Getty Images