Рада оборони міста Києва повідомила, що під час повітряної тривоги не тільки громадський транспорт продовжить зупиняти роботу, а й усі будівельні майданчики.

Про це повідомляє заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Згідно з його заявою, Рада оборони столиці розглянула петицію від громадян про прохання не зупиняти наземний громадський транспорт під час повітряної тривоги, але залишила своє рішення незмінним. Транспорт продовжить зупинятись, а на всіх зупинках з’явиться інформація про доступність до найближчих укриттів.

«У разі, якщо сигнал про повітряну тривогу застав вас у громадському транспорті, слідуйте в укриття. Нагадаю, що після відбою повітряної тривоги можна продовжити рух у тому ж транспортному засобі або скористатися наступним. Повторно сплачувати проїзд у комунальному транспорті після відбою тривоги не потрібно», – зауважив Поворозник.

Крім того, також буде зупинятись робота будівельних майданчиків. Рішення пов’язане зі скаргами мешканців прилеглих до будівельних майданчиків будинків через зростання їхнього психологічного нервування.

«Усі роботи на будівельних майданчиках столиці під час тривог припинятимуть. По-перше, ми маємо дати кожному можливість подбати про свою безпеку і на час повітряної тривоги перейти в укриття. Зокрема, і працівникам на будівництві. А по-друге, ми отримуємо багато скарг від мешканців щодо гучних звуків з будмайданчиків, які під час тривог можуть лякати людей і створювати додаткову напругу», – додав перший заступник КМДА.

Фото: вільні джерела