Нещодавно Служба автомобільних доріг у Київській області завершила будівництво пішохідного тротуару здовж автомобільної дороги Р-30 від села Романівка біля Ірпеня до вулиці Генерала Наумова в Києві. Проте дана ділянка наразі не користується попитом серед пішоходів, але користується шаленою популярністю серед велосипедистів, як приміський веломаршрут до станції метро «Академмістечко». Про це пише спільнота «Київ – велосипедне місто» в Facebook.

Нещодавно Служба автомобільних доріг у Київській області завершила будівництво пішохідного тротуару здовж автомобільної…

Опубліковано Київ – Велосипедне Місто Четвер, 13 серпня 2020 р.

Активісти пропонують закласти на наступний 2021 рік добудову до щойно збудованого тротуару ще такого ж, що дасть змогу влаштувати першу в Київській області приміську магістральну велосипедну доріжку шириною 3 метри.

На їхню думку, це стало б великим поштовхом до популяризації використання велосипеду як щоденного транспорту. За потреби, згідно з п. 4.1 ПДР, якщо немає тротуарів, пішохідних доріжок або пересуватися по них неможливо, пішоходи можуть рухатися велосипедними доріжками, тримаючись правого боку і не утруднюючи рух на велосипедах.

Про це служба повідомила на своїй сторінці в Facebook.

Будівництво тротуару на дорозі Р- 30: розпочались роботи з асфальтування?Будівництво тротуару на автомобільній дорозі…

Опубліковано Служба автомобільних доріг у Київській області Пʼятниця, 31 липня 2020 р.

Як зазначається, будівництво тротуару на цій дорозі – це завершення проекту, який був розроблений у 2005 році та реалізований у 2010-2012 роках з будівництва автомобільної дороги. При цьому весь комплекс робіт, який передбачав влаштування тротуару не був завершений.

До слова, пішохідний тротуар з асфальтовим покриттям довжиною 5,3 кілометри та шириною 1,5 метри згідно тендерної закупівлі коштував 11,8 мійльйонів гривень.

Нагадаємо, днями на вулиці Олекси Довбуша в Дніпровському районі влаштували велодоріжку.

Фото: facebook