Вчора, 29 липня, на початку 11-ї години, на вулиці Соборна в місті Ірпінь, 41-річний водій Hyundai Accent не надав перевагу в русі автомобілю швидкої медичної допомоги, за що відразу отримав відповідні адміністративні матеріали від патрульної служби.

Про це повідомляє патрульна служба Київської області в Facebook, опублікувавшви відповідне відео інциденту.

Не надав перевагу в русі автомобілю швидкої медичної допомоги, з увімкненими проблисковими маячками та сиреною – будь…

Опубліковано Патрульна поліція Київської області Середа, 29 липня 2020 р.

Як зазначається, з 29 липня по 31 липня на території країни розпочався комплекс профілактичних заходів під умовною назвою «Увага! Спецсигнал!». Мета таких заходів — нагадати учасникам дорожнього руху про необхідність дотримуватися правил пропуску спецтранспорту з увімкненими звуковими та світловими сигналами.

Проте не всі водії правильно реагують, коли пожежна машина, швидка чи поліція поспішають на черговий виклик.

«Як приклад, вчора на початку 11-ї години, на вулиці Соборна в місті Ірпінь, 41-річний водій Hyundai Accent не надав перевагу в русі автомобілю швидкої медичної допомоги. Спецтранспорт рухався з увімкненими проблисковими маячками та сиреною. На додачу, водій легковика розмовляв ще мобільним телефоном», — йдеться в повідомленні.

Від патрульних чоловік отримав відповідні адміністративні матеріали. Порушник пообіцяв надалі ніколи не допускати такого та завжди надавати дорогу.

Поліція зауважила на тому, щоб водії дотримувалися правил дорожнього руху та пропускали спецтранспорт, адже від цього залежить чиєсь життя.

Фото: unsplash