Збитки оцінити поки не змогли.

Дарницький вагоноремонтний завод (ДВРЗ) в Києві планує відновити ремонт і виробництво вагонів у кооперації з іншими підприємствами галузі, пише «Укрінформ» з посиланням на слова члена правління «Укрзалізниці» Євгена Шрамко.

Через ракетні удари росіян завод втратив три цехи, які не підлягають відновленню.

«З їх руйнуванням порушено весь технологічний ланцюжок, тож ми будемо налагоджувати кооперацію з іншими підприємствами «Укрзалізниці», щоб відновити тут ремонт та виробництво вагонів», – сказав Шрамко.

Він наголосив, що оцінювати збитки ДВРЗ на сьогодні зарано і конкретні цифри назвати не можна.

«Спочатку треба буде зробити паузу, щоб очистити завод від залишків ракет та вибухівки. Потім приступимо до розбору завалів. Проблема ж не тільки в тому, скільки ми маємо збитків. Навіть якщо б ми втратили один цех, то цим розірвано всю схему виробництва. Тому продукція цих цехів буде замінена кооперацією з іншими підприємствами, щоб якнайшвидше завод запрацював і щоб люди мали роботу», — зазначив Шрамко.

При цьому він нагадав, що атаки росіян на залізничну інфраструктуру тривають практично через день, тож цей напад оцінює як терористичний акт спрямований на руйнування цивільної інфраструктури.

Нагадаємо, в КМДА повідомили, що на місці обстрілу продовжуються роботи.

Фото: КМДА