Про це повідомляє Tagesschauпосилаючись на слова Роберта Габека.

Віцеканцлер підкреслив, що йому нелегко постійно говорити про системи озброєння, військову техніку і про те, як йдуть справи на фронті.

 На початку моєї каденції я б не хотів і не міг собі уявити, що буду давати інтерв’ю з вами, в якому буду виступати за те, щоб постачати більше військової техніки. Але нам потрібно ще раз усвідомити, чому ведеться ця війна. Путін не хоче допустити демократії в Україні і хоче дестабілізувати її.

Він наголосив, що якщо Україна програє, то війна буде продовжуватися і “саме тому всіх, хто хоче захистити демократію, ми ще раз закликаємо підтримати Україну зараз”.

Нагадаємо, що 18 квітня Київ відвідав німецький віцеканцлер та Федеральний міністр економіки та захисту клімату Роберт Габек.

У центрі уваги його поїздки – були масовані атаки Росії на енергетичну інфраструктуру України, надзвичайна допомога нашій країні в цих умовах, а також допомога Німеччини у зміцненні української економіки.

Габек наголошував, що його візит покликаний “дати Україні надію” на те, що країна буде відбудована після війни. Він додав, що “інвестиційні рішення вже ухвалені або мають бути ухвалені”.

Допомога від Німеччини

Німеччина 13 квітня оголосила про термінову передачу Україні одного зенітно-ракетного комплексу Patriot. Крім того, Україна домовляється про систему Samp-T та IRIS-T.

Окрім того, німецький уряд 10 квітня оновив перелік військової допомоги, яку Німеччина надає Україні.