Про це повідомляє Yonhap,посилаючись на заяву Міністерства торгівлі, промисловості та енергетики.

Міністерство сприятиме здійсненню експортного контролю в рамках зв’язків із відповідними організаціями, оскільки буде більше спроб ухилитися від експортного контролю та шукати шляхи незаконних поставок.

Відповідну заяву в уряді країни зробили після того, як минулого тижня Сеул додав 682 предмети, які мають фактичне або потенційне військове використання, до списку товарів, заборонених до відправки до Росії та Білорусі.

Зазначається, що особливу увагу Міністерство Південної Кореї приділить моніторингу експорту “загальних високопріоритетних товарів”, які включають мікрочипи. Тому, що їх можна використовувати у дронах з іншими країнами-партнерами.

Південна Корея надасть іншим партнерам оновлений список контрольованої продукції, щоб запобігти несанкціонованому експорту через недостатню обізнаність.

Нагадаємо, що ще в грудні Південна Корея посилила експортний контроль товарів з РФ та Білорусі, поширивши санкції на 682 товари, включно з екскаваторами, акумуляторними батареями та великими транспортними засобами, у відповідь на продовження Росією війни проти України.