Про це повідомляє CNN.

Поки я прем’єр-міністр – цього не станеться. Той, хто виховує своїх дітей для терору, фінансує терор і підтримує сім’ї терористів, не зможе контролювати Газу після того, як ми знищимо ХАМАС, – заявив Нетаньягу.

Зазначається, що коментар прем’єр-міністра з’явився після того, як президент Палестинської адміністрації Махмуд Аббас висловив готовність взяти на себе владу в Газі й на Західному березі річки Йордан.

Держсекретар Ентоні Блінкен та інші представники адміністрації публічно заявили, що Палестинська адміністрація повинна управляти сектором Гази.Проте вони вже зіткнулися з опором премʼєр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху, який фактично виключив майбутню роль адміністрації Палестинської автономії в секторі Гази.

Ізраїльські офіційні особи здебільшого не бажають обговорювати будь-що крім нинішньої війни. Однак американські стратеги, які розробляють ці плани, продовжують повертатися до адміністрації Палестинської автономії, що керує частинами Західного берега. За їхніми словами, це найреальніший варіант.

12 листопада премʼєр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив, що Тель-Авів візьме на себе відповідальність за безпеку в секторі Гази. Премʼєр Ізраїлю заявив, що армія контролюватиме сектор Гази. Владу палестинській адміністрації не передадуть на невизначений термін. Він проти передачі влади в секторі адміністрації Аббаса.