Телеканал “1+1” запевняє, що інформація про те, що ТСН біля однієї з лікарень міста Києва знімала сюжет про хворих на Covid-19 та, нібито, платила кошти героям сюжету, якими стали “бабульки за 50-60-65 та жінки до 45 років”, є фейковою. Дану інформацію розповсюджували в Facebook самі користувачі та один із пабліків.

ПРОШУ ПОШИРИТИ Друзі велике прохання подивіться завтра 3 серпня 2020 року новини, а саме ТСН О 19:30 НА ТЕЛЕКАНАЛІ…

Опубліковано Владимиром Соколовим Неділя, 2 серпня 2020 р.

Ось що знайшов у одній із груп міста Києва…

Опубліковано Владимиром Соколовим Неділя, 2 серпня 2020 р.

“ТСН офіційно заявляє, що дана інформація не відповідає дійсності. Для вечірнього випуску новин ТСН, який вийде сьогодні о 19:30 на каналі 1+1, журналісти не проводили жодної зйомки у місті Києві про хворих на Covid-19. Для сюжету про карантинне зонування ТСН проводив зйомки тільки у двох містах — Луцьку та Тернополі. А у вечірньому випуску ТСН від 2 серпня був лише один сюжет про коронавірус, для якого були використані архівні кадри”, – пояснює телеканал.

Канал щзапевняє, що не платить своїм героям та просить займатися інформаційною гігієною: “На фото, якими автор поста підтверджує, нібито, факт зйомки сюжету, немає жодних розпізнавальних знаків, які б вказували на ТСН. Крім того, команда ТСН в черговий раз наголошує, що жодного разу не платила кошти героям сюжетів. Закликаємо українців не поширювати фейкову інформацію та дотримуватися правил інформаційної гігієни, завжди перевіряючи джерело отримання інформації”, – додав мовник.

Фото: Фейсбук