Відео інциденту поширилось вчора у мережі, а реакцію Тищенка на інцидент оприлюднив народний депутат від “Європейської Солідарності” Олексій Гончаренко.

Нападники побили ветерана і незаконно утримували. У пабліках з’явилась інформація, що до цього нібито причетна охорона нардепа від “Слуги народа” Миколи Тищенка, у якого з Павловим виникла суперечка. Сам Тищенко заявив, що Павлов начебто є другом організатора ботоферм у Дніпрі.

Пізніше він звинуватив ветерана в ухиленні від служби та роботі на злочинну організацію. Також нардеп звинуватив місцеві телеграм-канали, які поширили відеозапис з нападом на Павлова, у тому, що їм “заплатили”.

При цьому нардеп, на відміну від очевидців інциденту, які зафіксували незаконне затримання Павлова та нанесення йому тілесних ушкоджень, жодних доказів власних звинувачень не надав.

Крім цього, нардеп Тищенко стверджував, що не має охорони, а “пов’язали” потерпілого нібито правоохоронці.

Водночас у поліції повідомили, що за фактом конфлікту відкрито два кримінальні провадження. Наразі проводяться першочергові слідчі дії для ідентифікації всіх осіб, причетних до вказаної події.

На інцидент вже відреагував голова МВС, заявивши, що всі причетні будуть покарані.