Вона була орієнтована на російське суспільство та мала спонукати росіян до спротиву.

Акцію організувала ГО “Агенція розвитку демократії та інформаційних свобод”.

До акції на огорожі перед будівлею посольства рф повісили фотографії, де зображено руйнування, спричинені армією рф в Україні, а також встановили інсталяцію – закривавлений холодильник й унітаз, що поєднуються з могильними хрестами російським окупантам.

За словами організатора акції Юрія Федоренка, подібні заходи мають певний відгук серед росіян. Утім, за його словами, вони спрямовані насамперед на тих громадян РФ, які сумніваються у чинній владі, на підсилення залишків здорового глузду в тих росіян, у яких він ще залишився.

“Відгук є. Я не можу сказати, що він надзвичайно великий – це було б неправда. Бо, відверто, достукатися до середньостатистичного росіянина важко – починаючи від того, що недостатньо каналів комунікації, закінчуючи тим, що вони просто не готові чути будь-що, крім того, до чого вони звикли. Тому ми намагаємося достукатися до тих, хто вже має сумніви”, – пояснив Федоренко.

Він додав, що заходи мають на меті підтримку росіян, які обрали шлях активної дії. Заразом очільник руху “Говорите Громче!” Андрій Сидельников закликав російських опозиціонерів, які перебувають за кордоном, зробити все можливе, аби допомогти українській армії найперше зброєю, замість звичайної балаканини під час засідань у різних комітетах.

Фото: Фейсбук