Міський голова Києва Віталій Кличко прийшов до волонтерів спільноти «Києве, мий», які сьогодні відмивали від графіті гранітні сходи гімназії №48. Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook та виклав відео.

На ньому видно, що сходи навчального закладу відмивали не лише волонтери, а і комунальники — їх Кличко привів із собою.

Києве, мий:

Друзі! Сьогодні зустрівся з активною молоддю, представниками ініціативи Києве, мийЦі хлопці та дівчата розуміють, що вигляд нашого міста залежить не тільки від комунальних служб, але й від самих мешканців столиці.На їх рахунку вже не один відмитий від графіті об’єкт. Це і пам'ятник княгині Ользі, і площа перед Бесарабським ринком, і підземні переходи на Майдані Незалежності та площі Льва Толстого, інші об’єкти.Сьогодні активісти відмивають велику гранітну стіну на вулиці Прорізній перед гімназією № 48.Ми співпрацюємо з киянами, які люблять своє місто і долучаються до того, щоб робити його кращим. Представникам ініціативи "Києве, мий" місто підвозить воду для миття об'єктів, забезпечує розчинником, пензлями. Також я пообіцяв допомогти придбати обладнання, яке вкрай потрібне для їх місії.

Опубліковано Віталієм Кличком Вівторок, 18 серпня 2020 р.

«Ми співпрацюємо з киянами, які люблять своє місто і долучаються до того, щоб робити його кращим. Представникам ініціативи «Києве, мий» місто підвозить воду для миття об’єктів, забезпечує розчинником, пензлями» — розповів Кличко та пообіцяв надалі допомагати волонтерам.

Зауважимо: волонтери «Києве, мий» очистили вже багато об’єктів у столиці — і пам’ятник княгині Ользі, і площу перед Бесарабським ринком, і підземні переходи на Майдані Незалежності та площі Льва Толстого.

Нагадаємо, 23 серпня волонтери збираються відмивати майданчик біля виходу з метро «Контрактова площа» у бік вулиці Верхній Вал. Також в планах активістів відмити Поштову площу.

Фото: скріншот