Виконавиця Zivert раніше виступала в окупованому Криму і намагалася це приховати.

Київський концерт російської співачки Zivert, яка раніше виступала в окупованому Криму, не відбудеться через «політичні перепони». Таке повідомила офіційна сторінка організатора заходу, клубу Osocor Residence у Facebook.

«На превеликий жаль концерт ZIVERT в «Osocor Residence» не відбудеться. Ми зробили все можливе і неможливе, однак, з огляду на деякі політичні перепони, подію все ж таки довелося відмінити», — повідомляє сторінка закладу.

На превеликий жаль концерт ZIVERT в “OSOCOR RESIDENCE” не відбудеться. Ми зробили все можливе і неможливе, однак, з огляду на деякі політичні перепони, подію все ж таки довелося відмінити. Ми не зупиняємось, ні в якому разі не опускаємо руки, і вже готуємо для вас не менш круті, яскраві та масштабні вечірки. Слідкуйте за новинами!Придбані квитки можливо повернути або здійснити обмін на наступні наші концертні програми, які відбудуться в найближчий час в “OSOCOR RESIDENCE”. Більш детальну інформацію ви можете отримати за актуальними номерами телефону або у месенджерах. Приносимо свої вибачення за незручності та обіцяємо нові незабутні події. Слідкуйте за анонсами:Наш instagram:https://instagram.com/osocor.residenceнаш сайт:osocor.com.ua

Опубліковано Osocor Residence Пʼятниця, 24 липня 2020 р.

 

Які саме «політичні перепони» завадили організувати концерт, у закладі не пояснили.

Своїм відвідувачам клуб пообіцяв надати можливість повернути заздалегідь придбані квитки та «нові яскраві вечірки».

Нагадаємо, про те, що співачка Юлія Зіверт планує виступити у Києві та Одесі, стало відомо 24 липня. Напередодні ж співачка повідомила, що її концерти в Україні будуть «перенесені на невизначений термін». Відомо, що Юлія Зіверт відвідувала територію окупованого півострова Крим через непідконтрольну Україні територію влітку 2019 року. У співачки відміну концерту пов’язували з карантином.

Фото: скріншот