Протягом багатьох років Анастасія Заворотнюк боролася з онкологічним захворюванням і через стан свого здоров’я не з’являлася на публіці. У актриси була пухлина в мозку.

Про смерть актриси повідомили на сторінці Заворотнюк в Instagram.

Гастролі в окупованому Криму та участь у русі на підтримку Путіна: «Няня Віка» запам’яталась прокремлівськими поглядами

Анастасія Заворотнюк – російська актриса театру і кіно, а також телеведуча. Вона отримала звання Заслуженої артистки Росії.

Своєю політичною позицією актриса неодноразово осоромилася перед українцями. Особливо це проявилося в ролі у серіалі “Моя прекрасна няня”, який приніс їй популярність. У цьому проєкті Анастасія зіграла роль няні Віки. Сама стрічка принижувала українців і намагалася нав’язати відчуття меншовартості.

Під час президентських виборів 2018 року акторка приєдналася до руху Putin Team, який виступав на підтримку Володимира Путіна.

Крім цього, Заворотнюк потрапила в базу волонтерського центру “Миротворець” у 2017 році. Зірку серіалу “Моя прекрасна няня” звинуватили у свідомому порушенні державного кордону України та незаконній гастрольній діяльності на території окупованого Росією Криму, оскільки саме того року Заворотнюк виступала з виставою в Севастополі й Сімферополі.

Причина смерті Анастасії Заворотнюк

Після того, як акторка важко захворіла, вона припинила зніматися у проєктах та з’являтися на публіці. У 2019 році в Анастасії Заворотнюк діагностували агресивну форму раку мозку.

Прогнози лікарів щодо одужання зірки серіалу “Моя прекрасна няня” були зовсім невтішні. Один з онкологів рік тому заявив, що Заворотнюк залишилося жити місяць, максимум два, але вона прожила ще 13 місяців після цього. Однак 30 травня акторка померла.

У Анастасії Заворотнюк залишилося троє дітей. Старшу дочку Анну і сина Майкла акторка народила від її колишнього чоловіка, бізнесмена Дмитра Стрюкова. Наймолодша дочка Міла з’явилася на світ незадовго до того, як у Заворотнюк діагностували серйозне захворювання. Мілу акторка народила від свого теперішнього чоловіка, фігуриста Петра Чернишова.