Столиця вкотре підтверджує лідерство у підтримці Захисників та Захисниць. Київ першим в Україні запустив потрібний «Портал Захисників та Захисниць», який уже ефективно допомагає вирішувати важливі питання.
Простими словами — це віртуальний місток між ветеранами та міськими службами, що спрощує отримання послуг і працює за принципом «Єдиного вікна».
Так, сьогодні через портал можна отримати щомісячну й щорічну матеріальну допомогу, послуги зі слухопротезування, психологічної підтримки й фізичної реабілітації тощо.
На порталі доступно 49 послуг, з них 12 можна оформити онлайн. Основні напрями підтримки:
- Матеріальна допомога (8 виплат)
- Медично-оздоровча допомога (12 послуг)
- Культурно-освітня допомога (8 послуг)
- Реабілітаційна допомога (9 послуг)
- Допомога дітям (7 послуг)
- Додаткові пільги та гарантії (5 послуг)
Всі перераховані напрямки можна переглянути у вкладці «Послуги». Детальну інформацію та інструкції щодо процедури отримання кожної окремої послуги можна переглянути у вкладці відповідної послуги.
ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Щоб скористатися сервісом, вам потрібно зареєструватися та пройти верифікацію.
Виконайте такі кроки:
- Натисніть кнопку «Увійти». У комп’ютерній версії шукайте її в правому верхньому куті. У мобільній версії спочатку натисніть в правому верхньому куті кнопку меню (три горизонтальні риски), потім натисніть кнопку «Увійти».
- Підтвердіть свою особу. Оберіть 1 з 3 способів підтвердження: за допомогою особистого ключа, за допомогою системи ID.GOV.UA або через Дія.Підпис. Оберіть зручний для вас спосіб авторизації та дотримуйтесь інструкцій на сторінці.
- Після підтвердження особи, за необхідності уточніть персональні дані (адреса електронної пошти, номер телефону, РНОКПП, стать, дата народження, паспортна інформація і тд.)
***
Нещодавно Марина Хонда, заступниця голови КМДА, яка відповідає за соціальну політику у Києві, зазначала, що кількість користувачів і послуг, наданих їм онлайн через «Портал Захисників та Захисниць», зростає.
«Понад 95% звернень стосуються саме виплат щорічної, щомісячної чи одноразової адресної грошової допомоги від міста. Це свідчить про те, що питання матеріальної підтримки залишається найбільш актуальним для Захисників, Захисниць, їхніх родин та родин загиблих. І Київ знаходить можливості забезпечувати їх такою допомогою. А також надавати комплексну підтримку через Київ Мілітарі Хаб», — розповіла заступниця голови КМДА.
***
«Київ Мілітарі Хаб» — центр підтримки ветеранів та їхніх родин, що надає соціальні, юридичні, психологічні послуги, реабілітацію, профорієнтацію та допомогу з працевлаштуванням.
Звернутися до Київ Мілітарі Хабу можна за телефоном гарячої лінії 0800-300-633 у робочі години:
з понеділка до четверга — з 9:00 до 17:30;
у п’ятницю — до 16:00;
обідня перерва — з 13:00 до 14:00.
Контактна інформація:
Facebook-сторінка: https://www.facebook.com/kyivCDUATO/
Telegram-канал: https://t.me/CDUATO
Instagram-сторінка: https://www.instagram.com/kyiv_military_hub