Крым того, Бріджет Брінк розпочала обговорення того, як США може підтримати Україну.

Про це повідомило посольство США в Україні.

У повідомленні зазначили, що 30 травня посол США в Україні Бріджет Брінк вручила вірчі грамоти в Міністерство закордонних справ України та розпочала обговорення того, як США може підтримати Україну. Крім того, Бріджет Брінк вшанувала тих, хто загинув, захищаючи Україну.

«Маю за честь приєднатися до нашої фантастичної команди @USEmbKyiv заради підтримки України», – написала Бріджет Брінк і виклала фото з центру Києва.

Нагадаємо, що посол США в Україну прибула після трьох років очікування. Попереднього посла Марі Йованович достроково відкликали з Києва у квітні 2019 року, а у травні Дональд Трамп офіційно звільнив її з посади. Глава Білого дому звинуватив Йованович у нелояльності. Після цього на посаду посла США в Україні пропонували кандидатуру відставного генерал-лейтенанта Кейта Дейтона, але його так і не призначили на посаду.

До слова, Бріджит Ен Брінк працює у Держдепі з 1996 року. У 1997-1999 у розпал війни на Балканах була консульським політичним співробітником в посольстві США в Белграді (Сербія). До 2002 року працювала референтом з Кіпру, а до 2004 року – спеціальною помічницею заступника секретаря Держдепу США з політичних питань у Європі. Держсекретарем в той час був Колін Павелл.

З 2005 по 2008 роки Брінк обіймала посаду політично-економічного керівника у Тбілісі. На цей час припали роки першого президентського терміну Михеїла Саакашвілі. Після перемоги на президентських виборах Барака Обами Брінк працювала заступником директора у справах Південної Європи у Держдепі США.

У 2009-2010 Брінк працювала в президентській Раді національної безпеки як директор з Егейського моря і Південного Кавказу, де допомагала координувати зовнішню політику США й просувала їхні інтереси у відносинах із Туреччиною, Грецією, Кіпром, Грузією, Азербайджаном та Вірменією. У 2011-му дипломатка повернулася до Грузії як заступник голови місії посольства США у Тбілісі, з 2014 по серпень 2015 року була заступницею посла США в Узбекистані.

У 2015-2018 роках Брінк працювала заступником помічника держсекретаря в Бюро європейських та євразійських справ. У 2018 році Брінк розглядали кандидатом на місце посла США в Грузії, проте, за інформацією Foreign Policy, офіційний Тбілісі відмовився приймати агреман – згоду на призначення. За даними видання, причиною нібито стало втручання дипломата у внутрішню політику та нібито особиста прихильність Брінк до Саакашвілі. У травні 2019 року Бріджит Брінк очолила посольство США у Словаччині.

Фото: Фейсбук