Проте ситуація залишається напруженою, адже вчора, 18 лютого, польські фермери заблокували рух пасажирського потяга Київ-Хелм, в якому було 260 пасажирів, більшість з яких – жінки та діти. Рух було відновлено лише після втручання польської поліції та залізничників.

Укрзалізниця співпрацює з прикордонниками, посольством України в Польщі, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури та Міністерством закордонних справ, щоб запобігти подібним ситуаціям у майбутньому.

Сьогодні, 19 лютого, віцепрем’єр з відновлення – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков провів термінові перемовини з головою Бюро нацбезпеки Польщі Яцеком Сєвєрой через блокаду польськими протестувальниками кордону з Україною, зокрема пасажирського транспорту.

Укрзалізниця наголошує на неприпустимості блокування руху залізничного транспорту та закликає польську владу вжити заходів з метою недопущення подібних інцидентів у майбутньому.

Ситуація на кордоні з Польщею залишається під контролем, але Укрзалізниця рекомендує пасажирам перед поїздкою стежити за оновленнями інформації на офіційному сайті компанії.