Повідомлення про бійку надійшло до правоохоронців о 04:40 вранці 4 липня. На місці події поліцейські затримали 10 осіб, 2 госпіталізували з ножовими пораненнями, вилучили стартовий пістолет і гільзу – повідомляє сайт Національної поліції. На бійку також відреагував президент Зеленський.

Причина бійки поки невідома, однак правоохоронці повідомляють, що припинити її вдалося швидко. Всього на місці події працювали 7 поліцейських екіпажів.

Також Нацполіція відкидає усі звинувачення у бездіяльності у свій бік. Люди у чорній формі, яких помітно на деяких відео і які не втручаються у сутичку – це охоронці розважального комплексу – наголошують поліцейські.

Ввечері 4 липня реакція на цю подію з’явилася на сайті президента України. Володимир Зеленський закликав зробити все для “недопущення ескалації насильства на вулицях країни”.

«Вимагаю від Генерального прокурора та міністра внутрішніх справ системної та злагодженої координації в роботі, спрямованої на недопущення ескалації насильства на вулицях країни, вжиття зрозумілих і ефективних превентивних заходів для запобігання цьому та забезпечення мирного й спокійного життя громадян України», – йдеться у повідомленні.

Поки що ж правоохоронці лише відкрили кримінальне провадження за статею “Хуліганство”.

Фото: скріншот