Про це пише Reuters.
За даними південнокорейських ЗМІ, Юн відвідав гольф-клуб вперше з 2016 року. На пресконференції у четвер Юн повідомив, що колишні представники адміністрації Трампа та впливові республіканці запропонували допомогу в налагодженні зв’язків із новим президентом.
Аналітики вважають, що Юн може прагнути використати особисті стосунки з Трампом для просування інтересів Сеула, з огляду на зовнішньополітичну програму «Америка перш за все» та непередбачуваний стиль Трампа.
Південнокорейські компанії значною мірою залежать від торгівлі з США, і в перший термін Трампа обидві країни мали розбіжності щодо розподілу витрат на утримання 28,5 тисячі американських військових, розміщених у Південній Кореї з часів Корейської війни 1950-1953 років.
У Сеулі готуються до потенційних економічних змін, і Юн закликав до консультацій між урядом та промисловістю щодо повернення Трампа.
Таке поведінка не є чимось незвичайним, пише, The New York Times, лідери різних країн намагаються знайти підхід до нової адміністрації. Так, президент України Володимир Зеленський стверджує, що захист України країни буде корисним для економіки США, а Канада направляє високопоставлених міністрів для сприяння торговельним відносинам двох країн.
Однак Брюс Клінґнер з Heritage Foundation вважає, навіть близькі особисті стосунки Трампа з Шіндзо Абе, колишнім прем’єр-міністром Японії, не принесли країні значних вигод, що показали суперечки на тему військових витрат як з Токіо, так і з Сеулом.