Про це повідомляє LSM.

За словами політика, перед ухваленням такого кроку треба розв’язати два питання: як це вплине на безпеку самої Латвії та які умови будуть забезпечені для військових в Україні.

«Якщо не буде гарантій за статтею 5 [НАТО] або чогось подібного, це поставить наших солдатів під загрозу. Навіть якщо хтось нападе на українських солдатів, ми повинні будемо прийти їм на допомогу, але ми можемо не отримати достатньої підтримки. Тому це питання для обговорення», — заявив Рінкевичс.

Нагадаємо, за днаими FT,  18 лютого Макрон на екстреному саміті лідерів у Парижі пропонував, аби європейські миротворчі сили були розміщені за майбутньою лінією розмежування, а не безпосередньо на ній. Проте цього разу Німеччина, Італія, Іспанія та Польща висловилися проти того, аби відправляти свої війська.

20 лютого стало відомо, що прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер представить президенту США Дональду Трампу миротворчий план, який передбачатиме розгортання 30 тисяч європейських військових в Україні для забезпечення режиму припинення вогню.