Про це повідомляє N1.
Вучич у промові перед парламентом підтвердив давнішу заяву, що планує подати у відставку і сказав, що це станеться через кілька тижнів.
Він зазначив, що “можливо останній раз” звертається до депутатів як президент і це його “останні дні й тижні на посаді президента”.
“Я буду президентом ще кілька тижнів, а потім подам у відставку”, – сказав він, одночасно підтвердивши, що піде на парламентські вибори зі своєю політсилою.
Він також назвав студентів, які залишаються рушійною силою антивладних протестів, “пішаками у руках політиків” та дорікнув, що вони “не захотіли говорити зі своїм президентом”.
Нагадаємо, рішенню Вучича передували тривалі й масштабні антивладні протести, що почалися з грудня 2024 року. Це відбулося після того, як 16 людей загинули внаслідок обвалу навісу на залізничному вокзалі в північному сербському місті Новий Сад.
Нагадаємо також, на початку року у Сербії затримали підозрюваних в підготовці замаху на Вучича.





























