Про це вона написала у соцмережі Х.

КИЇВ24

Вона вшанувала пам’ять загиблих під час Революції Гідності разом із Володимиром та Оленою Зеленськими. Також Санду планує обговорити наступні кроки щодо приєднання Молдови та України до ЄС.

Прибули в Києві для зустрічі з президентами Володимиром Зеленським і головою Європейської ради Шарлем Мішелем. У порядку денному: обговорення наступних кроків щодо вступу Молдови та України в ЄС, посилення регіональної безпеки та подальша підтримка ЄС реформ і розвитку в наших країнах.

Нагадаємо, уранці, 21 листопада, до Києва прибув із неоголошеним візитом міністр оборони ФРН Борис Пісторіус. Метою поїздки у німецькому оборонному відомстві назвали підтвердження підтримки України з боку ФРН. Основними темами зустрічей стануть навчання українських солдатів і військова допомога Києву.

Також, вранці у понеділок, 20 листопада, до Києва прибув очільник Пентагону Ллойд Остін. Світлину зі столичного вокзалу міністр оборони Сполучених штатів опублікував у мережі. Його зустріла у Києві посол США в Україні Бріджит Брінк.