16 липня чоловік сказав, що їде з Києва до Дніпра через сервіс BlaBlaCar і зник. Сервіс BlaBlaCar повідомив, що не має відношення до цього інциденту. На платформі немає поїздок за участі Олексія Кучапіна за період від початку липня.

Як стало відомо із допису на Facebook товариша активіста Захарія Керстюка, протягом останнього часу Олексій Кучапін займався «розслідуванням продажу дітей на експорт і намагався допомогти вирватися з рабства дівчаткам-сиротам, які незаконно утримували під цією «програмою».

Олексій Кучапін дивним чином зник з усіх закритих волонтерських груп. «З усіх цих груп його номер був видалений. Так само перестав працювати сайт «Будинку милосердя», – розповідає Керстюк.

Значит так (не знаю, как начать этот пост, переполняют эмоции, текут слёзы), – пропал наш друг и единомышленник, Алексей…

Опубліковано Захарією Керстюком Понеділок, 20 липня 2020 р.

 

«Льоша був одним з небагатьох у цій країні, хто дбав і допомагав безпритульним. Він – керівник «Будинку милосердя» і все своє життя присвячує допомозі знедоленим. Чого лише вартує той факт, що під час карантину Льоша за свої гроші знімав квартири та селив туди людей з вулиць. Також він намагався повертати відібрані у бабусь і інвалідів квартири. І ще він критикував Соціальний департамент КМДА за те, що вони відмивали гроші на допомогу бездомним, а допомоги ніякої під час карантину не надавали», – розповідає знайомий Кучапіна.

Kyiv Media Kyiv Media

Захарій Керстюк зазначає, що Олексій Кучапін «16 липня сказав, що їде у Дніпро у справах за допомогою BlaBlaCar і на зв’язок більше не виходив».

«Хтось просто виманив його із Києва, використавши сервіс BlaBlaCar», – думає Керстюк.

Друзі та колеги просять усіх небайдужих допомогти у пошуках Олексія.

Наразі поліцією розпочато пошуки, відкрито кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу – «умисне вбивство» (з позначкою «безвісти зниклий»).

Фото: Facebook