Призначеному російськими фашистами «генеральному прокурору лнр» повідомлено про підозру у колабораційній діяльності. Про це повідомляє прокуратура Києва.

Мова про мешканця Луганська, який добровільно зайняв посаду «генерального прокурора» в незаконному правоохоронному органі — «прокуратурі лнр», створеній на тимчасово окупованій території Луганської області.

«Очолюючи вказаний правоохоронний орган, підозрюваний після повномасштабного вторгнення збройних сил рф на територію України активно підтримує збройну агресію країни-агресора, проводить так звані брифінги та нагородження працівників «прокуратури лнр» в якості «генерального прокурора». Розслідування триває, вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу» — йдеться в повідомленні.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої.

За даними з відкритих джерел, мова про Сергія Горенка, колишнього працівника МВС в Луганській області.

Фото: Фейсбук