Про це він заявив під час сьогоднішнього з’їзду політичної сили.

Всеукраїнський З’їзд Політичної Партії «За Майбутнє»

27 серпня о 08:00 по вул. Лаврська (Співоче поле) відбудеться Всеукраїнський З’їзд Політичної Партії «За Майбутнє».У програмі заходу:• Представлення команд обласних організацій та кандидатів на посади голів різних рівнів;• Ухвалення рішення про участь у місцевих виборах 2020 року.• Презентація програмних засад партії.Серед спікерів заходу:Ігор Палиця – лідер партії «ЗА МАЙБУТНЄ»Тарас Батенко – співголова депутатської групи «ЗАМАЙБУТНЄ» у Верховній Раді.Борис Тодуров – кардіохірург, заслужений лікар України.Іван Чайківський, народний депутат від групи «ЗА МАЙБУТНЄ», аграрій.Ірина Суслова, очільниця Жіночого Руху «ЗА МАЙБУТНЄ», народна депутатка 8го скликання.Сергій Гусовський, депутат Київської міської ради.

Опубліковано Політична партія «ЗА МАЙБУТНЄ» Середа, 26 серпня 2020 р.

«Мене запитують: а чи дійсно можливо посунути лідерів «кличковців»? Відповідь проста: можна і потрібно. Але першим кроком буде мій персональний, але наш з вами вихід до другого туру виборів мера», – сказав Гусовський під час свого виступу.

До слова, Сергій Гусовський в Київраді очолював столичне відділення «Самопомочі». У вересні 2018 року Гусовського і ще декількох депутатів виключили з партії. Згодом партія «Самопоміч» заявила про припинення діяльності. Після цього Гусовській ще з кількома депутатами створив групу «Київська команда».

Партія «За майбутнє» була утворена навесні цього року. У травні 2020 року депутати із “За майбутнє” заявили про створення однойменної партії на чолі з найкращим другом” олігарха Ігоря Коломойського – Ігорем Палицею, який ще донедавна був членом президії УКРОПу.

У 2019 під час позачергових виборів до Верховної Ради Гусовський балотувався як самовисуванець, однак не пройшов до парламенту.

Депутат також разом із братом володіє мережею «Ресторани Гусовських» («Адель», «Шоті», Napule та інші).

Нагадаємо, стало відомо, хто лідирує серед кандидатів в мери: дані соцопитування тут.

Фото: facebook