Про це в ефірі КИЇВ24 розповів очільник Угорської громади Києва та Київської області Тибор Томпа.

Навіть на сьогоднішній день Орбан уже другий рік поспіль покидає Будапешт, тому що Будапешт категорично проти цього невігласа Орбана, проти його диктату. Він виступає в закритому режимі в одному маленькому містечку в Угорщині, де він, звісно, групує своїх люмпенів, своїх кріпаків, які підвласні йому. Я думаю, і наша громада теж думає, і всі прогресивні угорці теж думають, тому що є не тільки орбанівська Угорщина, є нормальна демократична Угорщина, що рано чи пізно Орбан піде.

Він додав, що через такі протести Віктор Орбан боїться залишатися в Будапешті.

Очільник Угорської громади анонсував мітинг на понеділок, 23 жовтня, 16:30. Він пройде на чолі з міським головою Будапешту Гергелем Корачоньем.

І, до речі, вони будуть проходити поруч з російським посольством. І вони будуть висловлювати повну підтримку нам, українцям, проти цієї жалюгідної російської війни. Тому думаю, що зміни в Угорщині незабаром і традиції 56-го року, сплюндровані Орбаном, будуть продовжені.

Раніше повідомлялося, що Угорщина збільшила імпортросійського газу. Крім цього РФ надасть Китаю ще 600 млн куб. метрів газу цього року понад контрактні зобов’язання.

Фото: Getty Images