Санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Про це повідомила Київська міська прокуратура.

За даними слідства, приватне товариство упродовж 2018 – 2020 років на замовлення Управління будівництва, архітектури та землекористування Святошинської РДА здійснювало роботи з реконструкції басейну КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2, загальною вартістю понад 17 млн грн.

“Підрядна організації виконала роботи не в повному обсязі, із завищенням їх вартості. Також під час виконання робіт були залучені субпідрядники з ознаками фіктивності. Сума заподіяних столичному бюджету збитків складає 1 млн 300 тис. гривень”, – зазначили у прокуратурі.

Наразі фігурантам повідомили про підозру за фактом привласнення бюджетних коштів, виділених на ремонт басейну у медичному закладі Святошинського району міста Києва (ч. 4, 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України). Санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Фото: Фейсбук