Про це повідомили у поліції Києва.

Вночі вони підпалили дві автівки військових: Mercedes-Benz та Mitsubishi Pajero. Сімейний підряд підпалювачів затримали одразу після скоєння злочину.

Як розповів очільник столичної поліції Дмитро Шумейко, вказівку палити автомобілі ЗСУ спільники отримали через телеграм-канал. За це замовник пообіцяв їм грошову винагороду в обмін на відео, що підтверджує виконане завдання.

«Для реалізації своїх злочинних намірів родичі прибули до Києва, оселившись в одному з хостелів. Вдень вони відстежували „потрібні“ їм автомобілі, а вночі за допомогою запалювальної суміші вчинили два підпали», — розповів Шумейко.

Матері та сину оголосили про підозру за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу — умисне знищення майна, вчинене шляхом підпалу. Санкція статті передбачає від трьох до десяти років ув’язнення.

Підпалювачам загрожує до 10 років тюрми.

Нагадаємо, що Україною прокотилася серія підпалів військових авто. Зокрема факти таких диверсій були зафіксовані у Києві, Одесі та Дніпрі. Правоохоронці встановили, що автомобілі ЗСУ підпалюють підлітки, яких через соцмережі вербують за гроші російські спецслужби.