YASNO запустив нову функціональну можливість для українців підтримувати один одного на енергетичному фронті, а саме робити донати на користь сімей, які не мають змоги розрахуватись за спожиту електроенергію самостійно.

Так, YASNO запустив нову функціональну можливість для українців підтримувати один одного на енергетичному фронті, а саме робити донати на користь сімей, які не мають змоги розрахуватись за спожиту електроенергію самостійно. В першу чергу, мова йде про багатодітні сім’ї.

Зокрема, на сайті yasno.com.ua опублікована форма для розрахунку за іншого споживача. А клієнти YASNO, які сплачуватимуть за електроенергію за своїм особовим рахунком, побачать сповіщення з пропозицією допомогти іншим українцям. В обох випадках для участі в проєкті необхідно обрати суму, яку ви готові внести, а особовий рахунок клієнта, на який вона буде зарахована, система визначить автоматично серед тисяч багатодітних сімей. Надіслані кошти будуть використані виключно для оплати за спожиту електроенергію, а кількість таких донатів необмежена.

«Якщо ви маєте змогу і бажання допомогти українцям, які потребують підтримки під час дії воєнного стану, ми створили таку можливість. Ваш внесок у розмірі 25, 50, 100 або 200 грн на особовий рахунок по електроенергії багатодітної сім’ї дозволить їм вирішити одну з базових та найважливіших потреб  ви подаруєте світло, яке необхідне у кожному домі»,  зазначив генеральний директор операційної компанії D.Solutions, що розвиває бренд YASNO, Сергій Коваленко.

Перелік особових рахунків для допомоги сформовано відповідно до критеріїв, визначених постачальниками, які працюють під брендом YASNO (ТОВ «Київські/Дніпровські/Донецькі енергетичні послуги»).

Фото: Фейсбук