Жителям Троєщини більше місяця залишається терпіти затори перед Північним мостом.  Асфальтування розв’язки на перетині проспектів Бандери і Героїв Сталінграда закінчать лише наступного місяця – про це повідомив київський міський голова Віталій Кличко на брифінгу.

Протягом найближчих кількох днів там повинні облаштувати три шари асфальту. До 10 серпня рух розв’язкою плануємо повністю відновити», – повідомив Кличко.

Південний міст, натомість, ремонтуватимуть аж до 30 серпня, але робити це будуть переважно уночі – додав міський голова. Серед інших проблемних ділянок у місті, на яких тривають відновлювальні роботи, він назвав також вулицю Івана Франка. Там пообіцяв впоратися за 2 тижні.

У тому, що багато об’єктів столичної інфраструктури (а особливо мости та шляхопроводи) розвалюються на очах, Віталій Кличко, вочевидь, звинувачує попередників.

«Ви знаєте, що у спадок, крім розбитих доріг, нам дісталися і аварійні мости та шляхопроводи. Таких сьогодні в місті майже 70. Деякі з них не бачили ремонту із часу побудови. А це – 50-60 років… Найближчий міст через Дніпро, через який може їхати вантажний транспорт – за 300 км на південь від Києва. І той теж в аварійному стані» – резюмував міський голова.

Раніше ми повідомляли про розкрадання коштів, виділених на ремонт Русанівського каналу.

Фото: pixabay