Заборона діяла лише 5 днів.

Комісія з надзвичайних ситуацій міста Києва дозволила роботу закладів громадського харчування, театрів та кінотеатрів після 22:00. Обов’язковою умовою при цьому є дотримання необхідних санітарних заходів – заявив на брифінгу київський міський голова Віталій Кличко.

А ось розважальним закладам після 22:00 працювати і надалі заборонено. Так само заборонено після цього часу проводити масові культурні заходи – дотримання цього регламенту постійно контролює окрема комісія з представників Держпродспоживслужби, поліції та муніципальної охорони.

«Зафіксували порушення на продовольчих ринках та в магазинах, у торговельних центрах та в кафе і ресторанах. Порушників штрафують. Але непокоїть той факт, що підприємці розпочали нехтувати елементарними правилами, наражаючи на небезпеку і своїх співробітників, і відвідувачів. А це може призвести до спалахів хвороби. І тоді нам доведеться знову повернутися до суворих обмежень. Я хотів би, щоб усі це розуміли», – наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, рішення про заборону роботи закладів громадського харчування та розважальних закладів (в тому числі, кінотеатрів) після 22:00 було ухвалене лише 5 днів тому, 1 липня. Тоді міський голова пояснив. що це робиться задля стримування розповсюдження коронавірусу.

Як ми повідомляли, за останню добу у Києві додалося ще 59 хворих на коронавірус.

Фото: pixabay