Київські ресторатори Дмитро Заходякін та Аліна Косічкіна (Holy Burger, “ХЛБНЙ”, “Рєдкая птіца”), які вже відомі киянам через скандали із співробітниками, знову потрапили в історію: цього разу через невиплату зарплат працівникам закладу “Рєдкая птіца”.

Про це розповіла в Instagram працівниця ресторану Поліна Юхимович, яка “доповнила список неприємних історій”.

За її словами, декому виплатили благодійну допомогу в розмірі 1800 грн, але зарплату так і не віддали.

“Вже йде третій місяць, як мені та багатьом моїм колегам вже здається марним очікувати власні зароблені кошти. Так, деяким насправді виплатили благодійну 1800 грн, комусь, можливо, і всю суму, але таких людей одиниці. За інших нікому нічого невідомо. На запитання «коли?» вже вкотре чується тільки «графік виплат вже створений, виплати йдуть», хоча ми всі прекрасно розуміємо, як вони «йдуть» – на місці. На запитання «як ми зараз числимось, хто ми є і що далі?» отримуємо у відповідь повний ігнор, як і на всі інші турбуючі та важливі проблеми“, – написала дівчина.

Вона додала, що зараз почали масово зачиняти і розбирати ресторани, в яких люди працювали, але жодного про це повідомлення чи попередження не було.

Інші експрацівники також зазначають, що в ресторані “Рєдкая Птіца” виплата заробітної плати стала останнім пунктом у списку “добрих справ”. Власники донатять ЗСУ, виправдовуючись цим перед командою та “відтягують” час. 

Нагадаємо, мережа “ХЛБНЙ” Заходякіна і Косічкіної публічно декларувала свою російськомовність і принципово не хотіла змінювати назву з “Хлебный” на “Хлібний”, тому вирішила просто прибрати з назви голосні.  Заходякін кілька років тому обматюкав фотографа під час інтерв’ю, а працівники його закладів скаржилися на невиплату заробітних плат та хамське ставлення керівництва. Також мережа відмовлялася виконувати вимоги карантину, запровадженого через епідемію Covid-19.

Фото: Відкриті джерела