Таким чином, у фінал проходять: Україна, Норвегія, Албанія, Швеція, Ісландія, Нідерланди, Польща, Сан-Марино, Естонія, Португалія.
Окрім конкурсних виступів глядачі подивилися музичні номери Іспанії, Італії та Швейцарії. Ці країни не змагалися за участь, а за правилами конкурсу, відразу проходили до фіналу.
Гурт Ziferblat виступив на Євробаченні-2025 з піснею Bird of Pray у стилі диско-фанк та гіппі 60–70-х років.
Режисеркою постановки виступила Марія Коростельова — українська кліпмейкерка і сценографка, відома співпрацею з Kazka, Krutь, The Erised, Fo Sho та багаторічною участю в підготовці номерів до нацвідбору на “Євробачення”.
Костюми для гурту Ziferblat створив Іван Фролов, який раніше працював із образами Джамали, Сабріни Карпентер, Бейонсе та багатьох інших артистів світового рівня.
Колірна палітра костюмів гурту базувалася на сценографії, кольорах відеоряду та особистих естетичних уподобаннях учасників. За задумом Фролова, кожен артист мав власний символічний колір, який виокремлював його візуально.
Спільним елементом для всіх учасників номера, включно з музикантами й бек-вокалістками, стало стилізоване серце — візитівка бренду Frolov і символ єдності в цьому виступі.
За словами учасників гурту, пісня Bird of Pray, яку створив Валентин Лещинський, розповідає історію українців, яких війна розлучила з близькими.
“Це про наші проблеми, які ми переживаємо, про трагедію останніх трьох років“, – розповів співак Валентин Лещинський фан-сайту Євробачення Wiwibloggs.
Нагадаємо, що напередодні Євробачення-2025, яке стартувало 13 травня у швейцарському Базелі, українські єврофани звернули увагу на шестеро учасників, які мають творчі або особисті зв’язки з Росією.