Про це заявив президент України Володимир Зеленський.

Росія використовує на місяць 3 200-3 500 КАБів — це керовані авіаційні бомби. І це дійсно для нас велика проблема. КАБи вони використовують виключно по цивільному населенню, цивільній інфраструктурі. Це також вам дуже важливо, щоб люди розуміли. Коли вони б’ють дронами й ракетами, і вони б’ють, і говорять про мілітарні цілі, то насамперед це брехня.

За словами Зеленського, росіяни намагаються залякати та “вигнати” людей з міст, щоб легше їх окупувати.

Щоб люди боялися і люди бігли з того чи іншого міста, з тієї чи іншої громади, а Росія мала можливість окупувати ці села і міста. І це є головна ціль.  Так само, як робив Гітлер, — “коврове” бомбардування — все те саме, як одна методичка.

Водночас президент України наголосив, що операція росіян щодо захоплення Харкова провалилася. Наразі оборонці ЗСУ тримають ситуацію під контролем і вона стабілізована.

Однак Зеленський визнав, що очікування допомоги від США протягом восьми місяців було складним.

Хоча тут також люди можуть зрозуміти приблизно, яка сила у російської армії. І зрозуміло, що вісім місяців без цього пакета вони так і не змогли захопити місто, яке вони хотіли захопити. І це була їхня операція… Я дуже задоволений вчорашніми зустрічами, й безпосередньо із президентом Байденом ми проговорювали про терміни постачання тієї чи іншої допомоги, ну і про загальну підтримку.