Більшість із командирів, усвідомлюючи наслідки скоєного, почали ховати свої справжні імена, повідомляє видання.

російський пропагандистський телеканал «Россия24» наприкінці квітня опублікував репортаж, як 64-а мотострілецька бригада з Хабаровська готується до військового параду до 9 травня. Один з офіцерів на відео приховує своє справжнє ім’я, втім, насправді його звати не Петро Васильєв, а Владімір Вікторовіч Ступніков. Йому 34 роки, він родом із Амурської області, але живе у Хабаровську. І дійсно служить у 64-й мотострілецькій бригаді з Хабаровська.

Майор Алєксандр Потапов, 41 рік. Народився у місті Смолєнськ. Після закінчення школи вступив до Військової академії протиповітряної оборони. Далі почав карʼєру в російській армії. Багато років служив на різних посадах у військових частинах Забайкалля. Потім був переведений у вже відому 64-у мотострілецьку бригаду в Хабаровськ.

35-річний капітан Ілья Крячік родом з міста Благовєщєнськ, але проживає з родиною у Хабаровську. Навчався у військово-топографічному училищі в Санкт-Петербурзі, потім почав амрійську карʼєру.

російський офіцер – капітан Алєксєй Абрамов, 45 років. Родом з Брянська. У 2001-му році закінчив академію протиповітряної оборони, нам навіть вдалося знайти стенд із випускниками, де було його прізвище. Потім служив у російській армії.

Підполковник Андрєй Єрмішко, 50 років. Ймовірно, він служить на посаді начальника артилерії бригади. В сюжеті для «Россия-1» за 2017 рік підполковник Єрмішко давав коментар щодо підготовки до парадного салюта. Там він вказаний саме як «начальник артилерії бригади».

Тепер офіцерам доведеться відповідати за злочини на численних судах та трибуналах

Повний список обличь командирів, які віддавали накази вбивати, катувати, ґвалтувати мирних мешканців на Київщині, читайте тут.

Фото: СлідствоІнфо