Про це повідомляє Центр національного спротиву.

За джерелами ЦНС, при затриманні осіб підозрюваних у збуті та поширенні наркотичних засобів їх доставляють у відділок, але не відкривають справи.

На місце прибуває прокурор та представник військкомату, які схиляють затриманого до підписання контракту з російською армією.

Таким чином РФ вербує фактично майбутніх ув’язнених на досудовому етапі, сподіваючись таким чином уникнути соціальної напруги через мобілізацію в країні.

Тобто, у Кремлі не переймаються долею цих злочинців й відправляють їх у м’ясні штурми.

Нагадаємо, що Головне управління розвідки Міністерства оборони України інформує, що Росія набирає найманців у Сирії для участі у бойових діях проти України.

Після завершення вишколу сирійських найманців доправлять на авіабазу Хмеймім, а звідти ― на територію РФ. Після прибуття на Росію їм видають російські паспорти, а потім мобілізують до окупаційної армії.

Також, ще в січні стало відомо, що у полон до сил оборони України часто потрапляють іноземці, що були завербовані росіянами в ряди свого окупаційного війська. У Центрі національного спротиву розповіли, як проходить вербування іноземних студентів.