Ця сума перевищує 82 з 85 річних місцевих бюджетів суб’єктів РФ – усіх, окрім Москви, Московської області та Санкт-Петербурга.

Про це повідомило видання Forbes.

Так, за словами заступниці міністра оборони Ганни Маляр, росія випустила по Україні понад 1300 ракет. За даними Forbes, загальна вартість випущених по Україні ракет сягає $7,5 млрд.

Відомо, що оціночна кількість ракет «Калібр», випущених по Україні, – 235 одиниць. До них відносяться 183 ракети, які, за даними Міноборони, були випущені до 24 березня, та 52 ракети, випущені 26 березня.

Проте оцінюючи кількість ракет «Калібр», Forbes врахував лише випадки, коли достеменно відомо клас ракети, яку було запущено по Україні. Насправді таких ракет могло бути більше. Крім того, точної статистики кількості випущених ракет «Іскандер», «Точка-У» та ракет класу X немає, тому Forbes припускає, що їх співвідношення залишилося таким, яким було на 24 березня, коли Міноборони оприлюднювало таку інформацію:

  • 62% ракет цих трьох класів припало на «Іскандер»;
  • 30% – на ракети класу X;
  • 8% – на «Точку-У».

Водночас, вартість ракет може сильно відрізнятися. «Точка-У», за даними сайту Military Russia, оцінюється у $300 000; вартість «Калібру» – $6,5 млн відповідно до експортного контракту з Індією в 2006 році; ракети класу Х-101 – більш сучасні та досконалі, ніж «Калібри», та, за оцінками експертів, у рази дорожчі, ніж «Калібр».

Проте приблизна вартість ракет склала 7,5 млрд, що перевищує 82 з 85 річних місцевих бюджетів суб’єктів РФ – усіх, окрім Москви, Московської області та Санкт-Петербурга.

Фото: Фейсбук