Про це Медведєв повідомив в інтерв’ю російським ЗМІ.

Де зупинитися? Не знаю. Я думаю, що з урахуванням того, про що я сказав, нам ще доведеться багато і серйозно працювати. Чи буде це Київ? Так, напевно, це має бути і Київ.

Голова Радбезу зазначив, що якщо рф не піде в наступ на Київ зараз, то це відбудеться через якийсь час, можливо, в якусь іншу фазу розвитку цього конфлікту.

Медведєва назвав дві причини цих дій:

Перша − Київ нібито “російське місто”.

Друга − від столиці України нібито “виходить інтернаціональна загроза існуванню Російської Федерації”, оскільки Києвом нібито “керує інтернаціональна бригада противників Росії на чолі зі Сполученими Штатами Америки”.

В інтерв’ю голова Радбезу РФ додав, що в їх державі вже зачекались на Одесу, наголошуючи що це “російське місто”.

Одеса, повертайся додому. Ми зачекалися Одесу в Російській Федерації. Навіть через історію цього міста, того, які там люди живуть, якою мовою говорять − це наше російське місто.

Нагадаємо, що в кінці грудня 2023 року заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв заявив, що Москва не проти перемовин з Україною, але вони не змінюють цілей своєї “спецоперації”. Він додав, що росія робитиме все можливе аби домогтися зміни влади в Україні. Окрім того, країна-агресорка прагне захопити більше українських міст.